💚🤍💚🤍🐸🐸⚽️⚽️ Otevřít na Facebooku

21. 4. 2024

20. kolo KP
TJ Slovan A : TJ Pacov A
Kamenice doma přivítala letošního nováčka KP Pacov. V podzimní části Kamenice remizovala v Pacově 1:1. Pacov si na nováčka vede velmi slušně a zatápí i ostříleným týmům KP.
Po remíze z minulého kola, si chtěla Kamenice spravit chuť a bojovat o čelo tabulky, to bylo vidět hned od první minuty, kdy di během pěti minut Kamenice vybojovala hned tři pěkné šance. Proměnit se podařilo až tu třetí v 5. minutě Martinem. Stav 1:0.
V aktivitě na bránu Pacova Kamenice nepovolovala a v 11. minutě měl gólovou pozici v malém vápně Martin. Bohužel míč byl rychlejší. Podobnou akci ve 14. minutě vytvořilo duo Melzi – Víťa, kterou chytil brankář Pacova.
Pacov se dostal do slibné akce až v 18. minutě, kdy akci zachránil Dedy odkopem míče do autu.
Ve 34. minutě dostal na kopačky míč Martin a připravil akci, kdy po chybě brankáře Pacova zvyšuje Víťa na 2:0.
Do druhé poločasu nastoupila Kamenice zcela bez elánu. Opakoval se úplně stejný začátek poločasu jako minulý týden s Rapoticemi. Toho využil hráč Pacova Heřman, kdy projel kamenickou obranou jako nůž máslem a Ondru si značně vychutnal. Stav 2:1.
Zbytek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu, kdy oba týmy byly zcela pasivní a žádná jiná gólová šance už nebyla k vidění.
I přes nepřízeň počasí si na stadion Vlasty Buriana našlo cestu 200 diváků.
Po tomto kole je Kamenice na 4. místě se 34 body a se ztrátou tří bodů na 1. FŠ Třebíč, se kterou se utká hned v 21. kole KP na domácí půdě. A to v sobotu 27.4. od 16:30. Otevřít na Facebooku

21. 4. 2024

Co k tomuto zápasu napsat? Ve 26. minutě vedeme v Habrech 0:4. Poločas končí 2:4. Celý zápas vyhrají Habry 6:4.
O pár slov jsem poprosil Patrika, aby to s odstupem času popsal.
Do zápasu jsme vlítli velmi aktivně. V 10. minutě po nařízené penaltě a proměněné Radimem vedeme 1:0. Za devět minut Radim proměňuje gólovou šanci. Vedeme 2:0. Ve 22. a 24. proměňují šance Štěpán a Maty. Stav 0:4 ve 24. minutě. V tu chvíli jsme na koni a celý zbytek utkání můžeme kontrolovat. Bohužel to se nestalo.
Ve 35. minutě po rohu Habrů se do vlastní brány trefuje Maty. V tu chvíli se vše obrací.
Zároveň je třeba říct, že když vedeš 4:0 venku ve 30. minutě, je třeba si počínat úplně jinak. Prostě to nebyla Světlá jako minulý týden. Prostě jsme je my dostali na koně a oni dostali rozhodčí pod tlak. My se z toho podělali a přestali si věřit. Nedokázali jsme se mentálně nakopnout a tím, že jsme další branky nedali za stavu, kdy jsme vedli se to nakonec úplně překlopilo.

Sestava Kamenice: Přívratský – Klusáček, Tetiva, Houser Jar., Peterka, Ira, Macháček, Jačo, Houser ji., Chvála, Měkuta.
Náhradníci: Novák, Pauk, Vacovský, Joza.

Po tomto kole jsme na 9. místě s 21 body.
Příští 21. kolo odehraje B tým v neděli 28.04. od 15:00 na domácí půdě s Bedřichovem B. Otevřít na Facebooku

19. kolo KP
Od první minuty jsme byli aktivnější. Během tří minut dvě gólové šance. Tlak jsme nepolevovali a to přineslo ovoce ve formě gólem Martina ve 13. minutě. Ve 21. minutě přišla naše jasná gólová šance. Bohužel Táda z metru trefil brankáře. Aktivitu postupně začali zvedat i hosté. První jejich gólová šance přišla ve 22. minutě po zmatku naší obrany a brankáře. Nakonec s velkým štěstím Příba lapil do ruky.
Obrat hostí nastal ve 36. minutě. Grázl čáře velkého vápna šel do souboje s hráčem hostí Liusikem. V souboji rameno na rameno hráč hostí ochotně padl na zem. Rozhodčí toto vyhodnotil jako faul. 1:1. V tu chvíli hosté převzali aktivitu a my nevěděli co hrát. Veškeré akce se začali rozpadat hned na začátku a když už jsme mohli jít dopředu, vše skončilo špatně načasovanou přihrávkou rovnou do ofsajdu. Ve 39. minutě přišel definitivní zmar domácích a po rychlé akci a hlavičkou v malém vápně zvýšili na 1:2.
Začátek druhého poločasu pokračoval ve stejné hře jako konec prvního. Hosté už chtěli hrát na jistotu a nám se nic nedařilo. V 60. minutě došlo ze strany domácích k uklidnění a opětovnému nasazení. Kdy po pár pěkných akcích se v 68. minutě trefil podruhé Martin. 2:2.Rozuzlení by přišlo v 88. minutě. Bohužel gól z důvodu ofsajdu neuznán. Konečný stav 2:2 a dva sousedi z tabulky si tedy dělí body. V tabulce zůstáváme na čtvrtém místě s 31 body.
Sestava domácí: Přibyl – Grázl, Jůn, Melzi, Zahradník Tad., Hadrava J., Zahradník Tom., Dvořák M., Kotrč, Dvořák V., Dedera.
20. kolo nás opět čeká doma. V sobotu 20.4. od 16:00 s Pacovem

TJ B : Světlá nad Sázavou B
19. kolo 1.B
9:0

Od úvodního hvizdu měli domácí převahu a tu udrželi celý zápas. Destrukce Světlé začala v 7. minutě gólem Radima, který ve své střelecké chuti skóroval ještě v 63., 80. a 90. Dva góly si připsal Maťa Chvála 18. a 44. Další střelci Hadrava, Jačo, Novák. V tabulce zůstáváme devátý. Na sousedy ze Světlé jsme zvýšili náskok na tři body. Na osmé a sedmé místo ztrácíme pouze jeden bod.
Sestava domácí: Přívratský – Ira, Houser Jar., Pfaur, Peterka, Vacovský, Houser Ji., Jačo, Hadrava Tad., Chvála, Měkuta.

Muži B.
Podrobnější článek bude během tohoto týdne.
Góly:
16. minuta Chvála M.
21. minuta Měkuta R.
34. minuta Měkuta R.
42. minuta gól hosté Vopálenský L.
Poločas 3:1
47. minuta gól hosté Adam J.
90. minuta Chvála M. pokutový kop
Konečný stav 4:2
Po tomto víkendu se BÉČKO zabydlelo na 9. místě tabulky 1.B. třídy. s 18 body. Další zápas odehraje BÉČKO v sobotu 13.4.2024 od 10:00 doma na trávě. Stejně jako ÁČKO se sousedem z tabulky Světlou n/S B.

PS: Jelikož s FB zároveň používáme Instagram, tak jsme limitováni 2200 znaky, proto BÉČKO musím jsem hodit takto sólo. Na Instagram zítra s obrázkem. Otevřít na Facebooku

7. 4. 2024

Víkend se nesl v duchu dvou derby. Kamenice vs Žirovnice vs Pelhřimov.
Muži A. Žirovnice měla lepší nástup do jarní části KP. Jedna výhra a jedna prohra. Domácí Kamenice měla na jarním kontě jednu prohru a jednu výhru.
Domácí se aktivity zhostili hned od samého začátku s větším počtem gólových šancí. Pohybově jsme byli lepší, kdy se vše převážně odehrávalo na půlce Žirovnice. V 10. minutě chybělo málo po zmatku hostující obrany. Nakonec byl z toho roh. Po rozehrání rohu byla největší šancí akce Martina. Brankář hostí tutovku vyboxoval na roh. V 15. minutě byl v podobné šanci Táda Zahradník. Míč skončil na tyči. Obdobná šance byla k vidění ve 22. minutě po autu Grázla. Brankář hostí chytil teč od vlastního hráče. Ve 23. přišla Martina druhá šance střelou na bránu. Gól! Stav 1:0. Ve 29. minutě byla k vidění pěkná hlavička Víti na branku hostí. Brankář vytáhl na roh. Nahrávačem první půle byl Grázl. Ve 33. minutě umístil míč na Melziho hlavu. Bohužel mimo branku hostí. To samé, ale na hlavu Martina, zopakoval ve 39. minutě. Taky mimo. Ve 43. minutě si první zajímavou šanci vytvořili hosté, kdy utekli po pravé straně naší obraně. Příba vychytal.
Poločas 1:0
Do druhého poločasu Žirovnice vstoupil aktivnějším fotbalem. Ve 49. minutě kopala Žirovnice volný přímý kop. Příba vyrazil na roh. Aktivnější fotbal Žirovnice vydržel do 58. minuty. Od této doby začala aktivně na hřišti převažovat Kamenice. To využil v 62. minutě Víťa a gól. 2:0. V zápise je veden jako autor gólu Jůn. Zbytek poločasu se nesl v podobné hře, kdy aktivnější hru předváděla Kamenice. V 72. minutě zahrozila Žirovnice akcí po rohu. Míč skončil od Příby na břevně. Poslední akci předvedla Žirovnice v 78. minutě průnikem do naší obrany téměř přes celé hřiště. Zbytek poločasu byl opět v režii Kamenice.
Konec 2:0. Bilance Kamenice Žirovnice v KP 4-0-0.
Hráčem utkání byl vyhlášen Petr Jůn.
Po víkendu jsem na 4. místě s 30 body.
V sobotu 13.4.2024 od 16:00 v rámci 19. kola přivítáme opět doma sousedy z tabulky (5.) Rapotice s 26 body.

Příba – Grázl, Jůn, Melzi, Táda, Hadrava J., Zahradník T, Dvořák M., Kotrč, Dvořák V., Dedera
Nahradníci: Hady, Oli, Novák J., Peterka, Chvála Otevřít na Facebooku

4. 4. 2024

‼ DVOJITÉ DERBY ‼

Tento víkend nás čekají hned dvě derby.

V sobotu přivítá naše ÁČKO v rámci 18. kola KP Vysočina sousedy FC Slavoj Žirovnice. Žirovnický 🦄 se po podzimním odvolání trenéra začíná pomalu posouvat tabulkou nahoru. Jarní bilanci má jedno vítězství a jednu remízu. Po posledním víkendu má 🦄 19 bodů a je na devátém místě tabulky. Kamenický 🐸🐸 mají jarní bilanci jednu prohru a jedno vítězství. Po posledním víkendu jsou 🐸🐸 s 27 body na čtvrtém místě tabulky KP. Přijďte zaplnit tribunu do posledního místa ‼
Začátek 15:30

V neděli přivítá naše BÉČKO v rámci 18. kola 1.B. třídy sousedy FK Maraton Pelhřimov. Pelhřimov má jarní bilanci jednu prohru 2:3 s Leštinou a jednu výhru 8:0 se Světlou n/S. S 18 body je v tabulce na sedmém místě. Kamenickému BÉČKU se na jaře nedaří. Ze dvou kol na jaře, má dvě prohry. S 15 body je BÉČKO na jedenáctém místě tabulky. Přijďte BÉČKO v neděli podpořit v boji za výhrou a body do tabulky‼
Začátek 16:00 na UMT.