Tréninky:

mimo letní a zimní přípravné období :
Středa 18:00 – 19:30
Pátek 18:00 – 19:30

Hlavní trenér: Josef Hadrava
Vedoucí mužstva: Marián Čuj

Aktuality

15. 4. 2024

TJ A : Rapotice, 2:2
19. kolo KP
Od první minuty jsme byli aktivnější. Během tří minut dvě gólové šance. Tlak jsme nepolevovali a to přineslo ovoce ve formě gólem Martina ve 13. minutě. Ve 21. minutě přišla naše jasná gólová šance. Bohužel Táda z metru trefil brankáře. Aktivitu postupně začali zvedat i hosté. První jejich gólová šance přišla ve 22. minutě po zmatku naší obrany a brankáře. Nakonec s velkým štěstím Příba lapil do ruky.
Obrat hostí nastal ve 36. minutě. Grázl čáře velkého vápna šel do souboje s hráčem hostí Liusikem. V souboji rameno na rameno hráč hostí ochotně padl na zem. Rozhodčí toto vyhodnotil jako faul. 1:1. V tu chvíli hosté převzali aktivitu a my nevěděli co hrát. Veškeré akce se začali rozpadat hned na začátku a když už jsme mohli jít dopředu, vše skončilo špatně načasovanou přihrávkou rovnou do ofsajdu. Ve 39. minutě přišel definitivní zmar domácích a po rychlé akci a hlavičkou v malém vápně zvýšili na 1:2.
Začátek druhého poločasu pokračoval ve stejné hře jako konec prvního. Hosté už chtěli hrát na jistotu a nám se nic nedařilo. V 60. minutě došlo ze strany domácích k uklidnění a opětovnému nasazení. Kdy po pár pěkných akcích se v 68. minutě trefil podruhé Martin. 2:2.Rozuzlení by přišlo v 88. minutě. Bohužel gól z důvodu ofsajdu neuznán. Konečný stav 2:2 a dva sousedi z tabulky si tedy dělí body. V tabulce zůstáváme na čtvrtém místě s 31 body.
Sestava domácí: Přibyl – Grázl, Jůn, Melzi, Zahradník Tad., Hadrava J., Zahradník Tom., Dvořák M., Kotrč, Dvořák V., Dedera.
20. kolo nás opět čeká doma. V sobotu 20.4. od 16:00 s Pacovem

TJ B : Světlá nad Sázavou B
19. kolo 1.B
9:0

Od úvodního hvizdu měli domácí převahu a tu udrželi celý zápas. Destrukce Světlé začala v 7. minutě gólem Radima, který ve své střelecké chuti skóroval ještě v 63., 80. a 90. Dva góly si připsal Maťa Chvála 18. a 44. Další střelci Hadrava, Jačo, Novák. V tabulce zůstáváme devátý. Na sousedy ze Světlé jsme zvýšili náskok na tři body. Na osmé a sedmé místo ztrácíme pouze jeden bod.
Sestava domácí: Přívratský – Ira, Houser Jar., Pfaur, Peterka, Vacovský, Houser Ji., Jačo, Hadrava Tad., Chvála, Měkuta.
20. kolo odehraje náš B tým v sobotu 20.4. v Habrech Otevřít na Facebooku

13. 4. 2024

Gratulace našemu oddílu kuželek k historickému postupu do 1. Ligy
💚🤍🐸🐸🎳⚽️ @kuzelky_kamenice Otevřít na Facebooku

11. 4. 2024

Jízdní řád na tento víkend
💚🤍⚽️🐸🐸🐸 Otevřít na Facebooku

7. 4. 2024

Muži B.
Podrobnější článek bude během tohoto týdne.
Góly:
16. minuta Chvála M.
21. minuta Měkuta R.
34. minuta Měkuta R.
42. minuta gól hosté Vopálenský L.
Poločas 3:1
47. minuta gól hosté Adam J.
90. minuta Chvála M. pokutový kop
Konečný stav 4:2
Po tomto víkendu se BÉČKO zabydlelo na 9. místě tabulky 1.B. třídy. s 18 body. Další zápas odehraje BÉČKO v sobotu 13.4.2024 od 10:00 doma na trávě. Stejně jako ÁČKO se sousedem z tabulky Světlou n/S B.

PS: Jelikož s FB zároveň používáme Instagram, tak jsme limitováni 2200 znaky, proto BÉČKO musím jsem hodit takto sólo. Na Instagram zítra s obrázkem. Otevřít na Facebooku

7. 4. 2024

Víkend se nesl v duchu dvou derby. Kamenice vs Žirovnice vs Pelhřimov.
Muži A. Žirovnice měla lepší nástup do jarní části KP. Jedna výhra a jedna prohra. Domácí Kamenice měla na jarním kontě jednu prohru a jednu výhru.
Domácí se aktivity zhostili hned od samého začátku s větším počtem gólových šancí. Pohybově jsme byli lepší, kdy se vše převážně odehrávalo na půlce Žirovnice. V 10. minutě chybělo málo po zmatku hostující obrany. Nakonec byl z toho roh. Po rozehrání rohu byla největší šancí akce Martina. Brankář hostí tutovku vyboxoval na roh. V 15. minutě byl v podobné šanci Táda Zahradník. Míč skončil na tyči. Obdobná šance byla k vidění ve 22. minutě po autu Grázla. Brankář hostí chytil teč od vlastního hráče. Ve 23. přišla Martina druhá šance střelou na bránu. Gól! Stav 1:0. Ve 29. minutě byla k vidění pěkná hlavička Víti na branku hostí. Brankář vytáhl na roh. Nahrávačem první půle byl Grázl. Ve 33. minutě umístil míč na Melziho hlavu. Bohužel mimo branku hostí. To samé, ale na hlavu Martina, zopakoval ve 39. minutě. Taky mimo. Ve 43. minutě si první zajímavou šanci vytvořili hosté, kdy utekli po pravé straně naší obraně. Příba vychytal.
Poločas 1:0
Do druhého poločasu Žirovnice vstoupil aktivnějším fotbalem. Ve 49. minutě kopala Žirovnice volný přímý kop. Příba vyrazil na roh. Aktivnější fotbal Žirovnice vydržel do 58. minuty. Od této doby začala aktivně na hřišti převažovat Kamenice. To využil v 62. minutě Víťa a gól. 2:0. V zápise je veden jako autor gólu Jůn. Zbytek poločasu se nesl v podobné hře, kdy aktivnější hru předváděla Kamenice. V 72. minutě zahrozila Žirovnice akcí po rohu. Míč skončil od Příby na břevně. Poslední akci předvedla Žirovnice v 78. minutě průnikem do naší obrany téměř přes celé hřiště. Zbytek poločasu byl opět v režii Kamenice.
Konec 2:0. Bilance Kamenice Žirovnice v KP 4-0-0.
Hráčem utkání byl vyhlášen Petr Jůn.
Po víkendu jsem na 4. místě s 30 body.
V sobotu 13.4.2024 od 16:00 v rámci 19. kola přivítáme opět doma sousedy z tabulky (5.) Rapotice s 26 body.

Příba – Grázl, Jůn, Melzi, Táda, Hadrava J., Zahradník T, Dvořák M., Kotrč, Dvořák V., Dedera
Nahradníci: Hady, Oli, Novák J., Peterka, Chvála Otevřít na Facebooku

4. 4. 2024

‼ DVOJITÉ DERBY ‼

Tento víkend nás čekají hned dvě derby.

V sobotu přivítá naše ÁČKO v rámci 18. kola KP Vysočina sousedy FC Slavoj Žirovnice. Žirovnický 🦄 se po podzimním odvolání trenéra začíná pomalu posouvat tabulkou nahoru. Jarní bilanci má jedno vítězství a jednu remízu. Po posledním víkendu má 🦄 19 bodů a je na devátém místě tabulky. Kamenický 🐸🐸 mají jarní bilanci jednu prohru a jedno vítězství. Po posledním víkendu jsou 🐸🐸 s 27 body na čtvrtém místě tabulky KP. Přijďte zaplnit tribunu do posledního místa ‼
Začátek 15:30

V neděli přivítá naše BÉČKO v rámci 18. kola 1.B. třídy sousedy FK Maraton Pelhřimov. Pelhřimov má jarní bilanci jednu prohru 2:3 s Leštinou a jednu výhru 8:0 se Světlou n/S. S 18 body je v tabulce na sedmém místě. Kamenickému BÉČKU se na jaře nedaří. Ze dvou kol na jaře, má dvě prohry. S 15 body je BÉČKO na jedenáctém místě tabulky. Přijďte BÉČKO v neděli podpořit v boji za výhrou a body do tabulky‼
Začátek 16:00 na UMT.

🐸🦄⚽💚🤍 Otevřít na Facebooku

3. 4. 2024

!!!! KAPACITA TÁBORA JE ZAPLNĚNA !!! Otevřít na Facebooku

1. 4. 2024

Béčko vyrazilo v neděli do Leštiny.
Konečný stav 5:3
Góly Kamenice: Radim 2x, Hadrava Tadeáš
Stav v tabulce po tomto kole 11.
Sestava:
Macháček D. – Novák, Houser Jar., Pfaur, Macháček P., Vacovský, Jačo, Houser Jiř., Joza, Hadrava Tad., Měkuta
Náhradíci: Brož, Ira, Pauk, Klusáček, Hadač

Další utkání bude v neděli 7.4. od 16:00 na UMT v Kamenici v derby s Pelhřimovem B.

Dorost se nám do soutěží taky zapojí. V neděli od 13:00 na UMT v Kamenici přivítá Tis/Habry. Otevřít na Facebooku

1. 4. 2024

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
2:1
17. kolo krajského přeboru Vysočina

Hosté se první minutu chopili větší aktivity. Po jedné z jejich akcí ve třetí minutě se míče chopil Melzi a doputoval s ním až do branky. Stav 1:0
Další minuty jsme byli aktivnější. V sedmé minutě měl šanci Víťa Dvořák. Střela šla mimo. Podobnou šanci měli hosté v desáté minutě po rozehrání rohu, ale střela šla vysoko nad bránu. Naši se dostali do šance ve čtrnácté minutě, z ní vybojovali roh.
Podobný fotbal byl k vidění do třicáté páté minuty, kdy po rozehrání z autu se dostal míč na kopačku Víti Dvořáka a ten se trefil do brány. Stav 2:0.
Druhý poločas začal na obě strany velmi vlažně. Ve čtyřicáté osmé minutě po faulu ve vápně byla proti nám nařízená penalta. Tu Příba vychytal. V padesáté páté minutě zaznělo břevno naší brány po střele hostí.
V šedesáté čtvrté minutě dostal hráč hostí Štros ŽK. V tu dobu se rozcvičoval za bránou.
V sedmdesáté první minutě za hrubý faul zezadu na Víťu Dvořáka dostal ČK kapitán hostí Sedrik.
Diváci se v tu chvíli těšili, že Kamenice bude mít na vrh. Bohužel toto očekávání se nestalo a v osmdesáté páté minutě se trefil hráč hostí Vodička. Stav 2:1.
Posledních deset minut (včetně pět minut nastavení) byl od hostí vytvářen tlak na naši bránu, tak jako kdyby hráli v plném počtu. Což se nelibě neslo mezi domácími fanoušky.

Po tomto hracím víkendu si v tabulce držíme čtvrté místo se ztrátou jednoho bodu na třetí Chotěboř.

Sestava domácí:
Příbyl – Grázl, Hadrava Tom, Jůn, Mezli, Zahradník Táda, Brož, Zahradník Tom, Kotrč, Dvořák Víťa, Dedy.
Náhradníci: Hadrava Jos., Maty, Hady, Oli, Novák Kuba.

Opět se v rámci KP uvidíme v sobotu 6.4. od 15:30 v derby se Žirovnicí, která v tabulce drží deváté místo.

PS Report ,,B" týmu se sem nevejde, protože společný limit pro FB a IG je 2200 znaků. Otevřít na Facebooku

30. 3. 2024

I naše nejzkušenější hráče zdobí nové dresy!!
Děkujeme všem přispěvovatelům.
Ať slouží, pánové!!!🐸💪⚽️

A připomínáme dnes na trávě Áčko proti Ledči!!!

Přijďte podpořit náše kluky!!! Otevřít na Facebooku