AKTUÁLNÍ ROZPIS REZERVACÍ NA UMĚLÉ TRÁVĚ

 

Každé úterý a čtvrtek od 16:00 - 17:30 je UMT rezervována pro starší a mladší žáky TJ Slovan Kamenice nad Lipou.

Každý pátek od 16:30 - 18:00 je UMT rezervována pro dorost TJ Slovan Kamenice nad Lipou.

Každou středu a pátek od 18:00 - 19:30 je UMT rezervována pro "A" mužstvo TJ Slovan Kamenice nad Lipou.

Datum Začátek Konec Využití Popis
29. 1. 2023 10:00 11:30 Trénink TJ Nová Včelnice
2. 2. 2023 17:00 19:00 Trénink Kamenice - soustředění
3. 2. 2023 10:00 12:00 Trénink Kamenice - soustředění
3. 2. 2023 14:30 16:00 Trénink TJ SLAVOJ PACOV
3. 2. 2023 19:30 21:00 Trénink FC Slavoj Žirovnice
4. 2. 2023 9:30 11:00 Trénink TJ SLAVOJ PACOV
4. 2. 2023 14:00 16:00 Přípravné utkání Kamenice nad Lipou - Jindřichův Hradec
4. 2. 2023 17:30 19:00 Přípravné utkání TJ Slavoj Pacov - Horní Žďár
5. 2. 2023 10:00 11:30 Trénink TJ Nová Včelnice
10. 2. 2023 10:00 12:00 Trénink Kamenice dorost soustředění
10. 2. 2023 19:30 21:00 Trénink FC Slavoj Žirovnice
11. 2. 2023 9:30 18:00 Přípravné utkání Turnaj OFS - přípravky a žáci
11. 2. 2023 16:30 18:30 Trénink Kamenice dorost soustředění
12. 2. 2023 10:00 12:00 Trénink Kamenice dorost soustředění
12. 2. 2023 13:00 14:30 Trénink TJ Nová Včelnice
17. 2. 2023 19:30 21:00 Trénink FC Slavoj Žuirovnice
18. 2. 2023 14:00 16:00 Přípravné utkání Kamenice B - Stráž nad Nežárkou
19. 2. 2023 14:00 15:30 Přípravné utkání Sk Tučapy
24. 2. 2023 10:00 11:30 Trénink TJ Mokré
24. 2. 2023 14:30 16:00 Trénink TJ Mokré
24. 2. 2023 19:30 21:30 Přípravné utkání FC Žirovnice-USV Karlstein
25. 2. 2023 10:00 11:30 Trénink TJ Mokré
25. 2. 2023 12:00 18:00 Trénink Kamenice - trénink
25. 2. 2023 18:00 20:00 Přípravné utkání USV Karlstein-Brunn
26. 2. 2023 10:00 11:30 Trénink TJ Mokré
26. 2. 2023 13:00 15:00 Přípravné utkání Košetice
3. 3. 2023 19:30 21:00 Trénink FC Slavoj Žirovnice
4. 3. 2023 10:00 12:00 Přípravné utkání Nová Včelnice
4. 3. 2023 14:00 16:00 Přípravné utkání Kamenice B -
5. 3. 2023 10:30 13:00 Přípravné utkání Kamenice - Soběslav (dorost)
5. 3. 2023 14:00 15:30 Přípravné utkání Sk Tučapy
7. 3. 2023 17:30 19:00 Trénink FC Slavoj Žirovnice
8. 3. 2023 19:30 21:00 Trénink FK Dačice
9. 3. 2023 10:00 11:30 Trénink FK Dačice
9. 3. 2023 15:00 16:30 Trénink FK Dačice
10. 3. 2023 10:00 11:30 Trénink FK Dačice
10. 3. 2023 14:30 16:00 Trénink FK Dačice
10. 3. 2023 16:30 18:00 Trénink Kostelec - soustředění
10. 3. 2023 19:30 21:00 Trénink FC Slavoj Žirovnice
11. 3. 2023 9:00 10:30 Trénink Kostelec - soustředění
11. 3. 2023 11:00 13:00 Přípravné utkání Dačice - přátelák
11. 3. 2023 14:00 16:00 Přípravné utkání Kostelec - soustředění
11. 3. 2023 16:00 18:00 Přípravné utkání Kamenice A - Pacov
12. 3. 2023 9:00 10:30 Trénink Kostelec - soustředění
12. 3. 2023 11:00 12:30 Přípravné utkání Kamenice - Bayern Mnichov
12. 3. 2023 14:00 16:00 Přípravné utkání SK Horní Cerekev - SK Tučapy
15. 3. 2023 16:00 17:30 Trénink FCS Žirovnice
16. 3. 2023 10:00 11:30 Trénink FCS Žirovnice
16. 3. 2023 14:30 16:00 Trénink FCS Žirovnice
17. 3. 2023 14:30 16:00 Trénink FCS Žirovnice
18. 3. 2023 10:00 12:00 Přípravné utkání FCS Žirovnice vs. SK Telč
18. 3. 2023 12:00 15:30 Přípravné utkání Kamenice - Štoky (dorost)
18. 3. 2023 16:00 18:00 Přípravné utkání Kamenice - Dačice
19. 3. 2023 13:30 16:00 Přípravné utkání Kamenice B - Tučapy
25. 3. 2023 13:30 17:30 Mistrovské utkání Kamenice nad Lipou - Slavoj POLNÁ
26. 3. 2023 14:30 16:30 Přípravné utkání Žirovnice*B vs. Obrataň