Tréninky:

mimo letní a zimní přípravné období :
Středa 18:00 – 19:30
Pátek 18:00 – 19:30

Hlavní trenér: Patrik Macháček
Vedoucí mužstva: Josef Štangl

Aktuality

25. 1. 2023

Nezahálíme a už jsme začali přípravu na jarní část sezóny 2022/2023!!!

Během přípravy nás bude čekat soustředění ve Lhota-Vlasenice a nastoupíme k několika přátelským utkáním. Samozřejmě nemůžeme vynechat domácí turnaj. V jarní části náš čeká první zápas doma, uvidíme zda bude na umělce 🤔🤭 Start je naplánován na 25.3. proti Slavoji Polné. I když díky rekonstrukci našeho hřiště odehrajeme skoro všechna utkání na soupeřových hřištích máme pro Vás připraveno jedno překvapení.

Sledujte nás, fanděte nám a dozvíte se více…🐸⚽️🥳 Otevřít na Facebooku

8. 1. 2023

Již tradiční fotbalový turnaj opět bude!!! Letošní ročník se pyšní nejkvalitnějším obsazením. FC Písek fotbal, FK Maraton Pelhřimov, Sokol Lom, TJ Slovan Kamenice nad Lipou Otevřít na Facebooku

31. 12. 2022

Otevřít na Facebooku

31. 12. 2022

Otevřít na Facebooku

26. 12. 2022

!!!POZVÁNKA NA TRADIČNÍ SILVESTROVSKÉ DERBY!!!

!!!Start v 10:00!!!

Předpokládat se dá sehrání na hlavním hřišti. Každý si poté bude moci odnést kus našeho dosluhujícího hřiště.

Přijďte se s námi rozloučit s letošním úspěšným rokem 2022.

Těšíme se na Vás!!!🐸⚽️💪🥳 Otevřít na Facebooku

8. 12. 2022

Spouštíme prodej modelu autobusu TJ Slovan Kamenice nad Lipou u příležitosti oslav 100 let založení klubu v příštím roce.

Cena 990,- + poštovné.
Jsme výhradním prodejcem.
Objednávky pouze mailem: is015@seznam.cz.
Výtěžek bude putovat na rozvoj fotbalové mládeže v Kamenici.🐸⚽️ Otevřít na Facebooku

29. 11. 2022

Děkujeme všem, kteří přispěli. Dnes přibylo na konto u Donio 35 000,- Kč.
Věříme, že výtěžek alespoň částečně Kristýnce pomůže. Otevřít na Facebooku

12. 11. 2022

🐸⚽️ZHODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI 2022/2023 PŘEDSEDOU KLUBU⚽️🐸

Vážení fanoušci.
Ano, vybral jsem si do příspěvku fotky naší nejmladší generace. Vybral jsem si je záměrně. Vybral jsem si je proto, že chci poukázat na to, jak moc dobře tady v tuto chvíli pracujeme s mládeží. Jak skvělé máme teď trenéry, kteří obětují dobrovolně a bezplatně svůj veškerý volný čas, aby se mohli věnovat našim,respektive rodiče vašim, nejmenším žabičkám. Jsem hrdý, že můžu být tohoto součástí. A jsem si jistý, že nám roste kvalitní generace skvělých nejen fotbalistů ale i Kameničáků. To dokazuje i další desítky přihlášených 🐸 během podzimní části. Celkový počet členů do 18 let už přesahuje číslovku 130. Někteří začínají fotbal teprve poznávat, jiní se ale už začínají učit vyhrávat i prohrávat v mistrovských utkání. Těším se jakou nám budou v budoucnu na hřištích dělat radost.

Tentokrát jsem to vzal obráceně a teprve teď se dostávám k žákovským kategoriím. Tam si musíme narovinu přiznat, že se projevuje absence některých ročníků v přípravkách před několika lety a teď už to nedokážeme dohnat. Nicméně kluci se statečně perou s každým zápasem a rostou tím v budoucnu pro tým dorostu. S tím jim samozřejmě pomáhají opět výborní trenéři.

Tým dorostu se v letošní premiérové podzimní sezóně neztratil i když ke špičce má ještě daleko. Velký věkový rozdíl v této kategorii nenahrává týmům jako jsme my. Kluci, ale získají zkušenosti a bude to jenom lepší. Někteří už pravidelně nakukují do mužských týmů a to je ten správný výsledek - výchova našich odchovanců pro A nebo B tým.

B tým se v letošním podzimu ustálil a výsledkově potvrdil, že mu chyběl trenér. Disciplína a týmový duch zajistily, že se můžeme na jaře těšit na bitvu o čelo tabulky Okresního přeboru. Ohledně postupu má náš B tým plnou podporu vedení klubu.

Konečně Áčko. Celou sezónu jsme Vás zásobovali příspěvky, rozhovory, tabulkami i sestřihy. Nebudu tedy znovu vše rekapitulovat. Chci jen poděkovat všem, kteří se podíleli na tom podzimním výsledku. Velký dík patří nejen všem hráčům, ale i ostatním. Jarní část nebude jednoduchá, ale nebojím se, že bychom jí nezvládli.

Nakonec bych chtěl opět poděkovat všem našim podporovatelům a sponzorům, které můžete vidět po každém videu nebo upoutávce. Bez nich by to opravdu nešlo.

Přeji Vám všem klidné a pohodové zimní měsíce a těším se na fotbale na jaře 2023.

Tomáš Tesař Otevřít na Facebooku

6. 11. 2022

Milí fanoušci, přátelé, žabáci a malé žabky.

Konec roku 2022 se blíží mílovými kroky.
Tento víkend odehrálo naše Áčko poslední zápas roku 2022. Po důležitém vítězství ve Velkém Meziříčí s místní rezervou tak přezimuje na výborném čtvrtém místě Krajského přeboru.

Naše Béčko přezimuje v tabulce na krásném druhém místě. Na první místo ztrácí pouze skóre. Uvidíme jak se soutěž bude na jaře vyvíjet, nicméně postupovými ambicemi se netajíme.

V premiérové sezóně v KP bude dorost přezimovávat na jedenáctém místě a věříme, že nasbírané podzimní zkušenosti využijí v jarní části a budou šplhat tabulkou výše.

Během příštího týdne můžete očekávat předsedovo shrnutí podzimní části celého našeho fotbalového klubu.🐸🥳✌️⚽️ Otevřít na Facebooku

30. 10. 2022

Milí fanoušci,
toto je poslední video z letošní podzimní sezóny.

Děkujeme všem divákům a podporovatelům za obrovskou přízeň - bez Vás by nebylo možné nasbírat 22 bodů a skončit v premiérové půl sezóně mezi krajskou elitou na krásném 5. místě.

Hráčům, trenérům ale i vedení klubu tak poskytujete další síly do jejich práce.

K poslednímu zápasu podzimu zajíždíme do Velkého Meziříčí. Bude se hrát na umělé trávě a v nezvyklou dobu - 10:15. Jedná se už o předehrávku jarní části.

Ohledně jarní rekonstrukce našeho areálu už bylo vše řečeno. V průběhu realizace stavby Vás budeme pravidelně informovat. Na novém hřišti se uvidíme 1. září 2023 u příležitosti oslav 100 let existence našeho klubu.

Velké poděkování patří i Všem, kteří se starají o chod klubu. Nebudu jmenovat, protože seznam by byl moc dlouhý. Každý koho se to týká, moc dobře ví.

Zachovejte nám přízeň!!!🐸🥳⚽️

Za TJS předseda klubu

Video: opět excelentně Neptun👌 Otevřít na Facebooku